جراح مهدی آقا علیخانی

فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فارغ التحصیل رشته تخصصی جراحی استخوان و مفاصل ( ارتوپدی ) از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.ایشان در طول مدت تحصیل و پس از آن با چاپ مقالات بین المللی ارتوپدی در مجلات ISI علاقه ی علمی خود را پیشبرد رشته ی ارتوپدی نشان داده است. دارای Certification جراحی های پیشرفته و درمان بیماریهای لگن و هیپ از گوتنبرگ سوئد و دارای Certificatin آرتروپلاستی زانو و لگن دبی و گواهی دوره تکمیلی آرتروسکوپی هیپ می باشد. ایشان Certification بورد پوتا (انجمن ارتوپدی صدمات اندام و ستون فقرات POTA) را در سال ۹۸ کسب نموده اند .
دکتر آقاعلیخانی عضو رسمی انجمن جراحان ارتوپدی ایران و عضو انجمن ارتوپدی صدمات اندام و ستون فقرات ایران (POTA) می باشند.

جراح حسین امیری

دوره پزشكي عمومي :دانشگاه آزاد واحدپزشكي تهران ١٣٧٨-١٣٨٥
خدمت سربازي : دانشگاه علوم پزشكي ارتش ١٣٨٦-١٣٨٨
دوره تخصص ارتوپدي: دانشگاه تهران بيمارستان سينا ١٣٨٩-١٣٩٣دوره طرح ضريب : خراسان جنوبي ١٣٩٣-١٣٩٧
ارتوپد همكار بيمارستانهاي شهداي ١٥خرداد ورامين (تامين اجتماعي)
شهداي پاكدشت (دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي)
خاتم الانبيا، آسيا، مدائن، انصاري، همكار درمانگاه هايبيمارستان آتيه، درمانگاه عمار، درمانگاه مرجان پاكدشت، درمانگاه تامين اجتماعي پاكدشت

جراح سید مرصاد موسوی

متولد سال ۱۳۶۴ متخصص ارتوپدی و فوق تخصص جراحی ستون فقرات می باشد. دکتر موسوی پس از تحصیل در مقطع راهنمایی و متوسطه در مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) با کسب رتبه ۱۱ در کنکور سراسری رشته تجربی ، شروع به تحصیل در رشته پزشکی عمومی در دانشگاه تهران نمود.ایشان موفق به تحصیل همزمان در رشته MPH در دوران رشته پزشکی عمومی و اخذ مدرک هر دو رشته (MD-MPH ) شد. بعد از اتمام دوران پزشکی عمومی و شرکت در آزمون پذیرش دستیاری به عنوان نفر اول در رشته ی ارتوپدی دانشگاه تهران پذیرفته شد. پس از ۴سال تحصیل در رشته ی جراحی ارتوپدی و اخذ مدرک بورد تخصصی جهت گذراندن دوران طرح نیروی انسانی به عنوان متخصص ارتوپدی مشغول به طبابت شد. بعد از اتمام این دوران ایشان به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه مشغول به امر آموزش پزشکی در رده های مختلف دانشجویان پزشکی و دستیاران تخصصی و جراحی های ارتوپدی اشتغال داشت. وی بعد از کسب رتبه اول در آزمون پذیرش فلوشیپ دانشگاه تهران مشغول به گذراندن این دوران در رشته فوق تخصصی ستون فقرات شد. دکتر موسوی همچنین در زمینه های پژوهشی دارای مقالات متعدد در ژورنال های معتبر بین المللی میباشند.

فهرست